Blijer kan ik Rennie niet krijgen ‘met d’r broer op vakantie’. Dit jaar dubbelgeluk voor mijn zus. Eerst 2 dagen met haar vriendin Geja, daarna nam ik de pret over. Echter het werd wél een tripje met hindernissen.
Vrijdagmiddag belde Geja ‘Cor, we hebben pech met de duo-bike kan je ons komen halen?’. Zaterdag werd de fiets gerepareerd en daarna had ze nog een slechte nacht ‘Ik word gek van die rottige muggen’. Verder verliep de vakantie op rolletjes, de sjekkies en biertje kwamen regelmatig langs en er was genoeg vertier op Wieringen.

Net als vorig jaar ging de reis naar camping Terra Incognito. Vrijdag vertrok Rennie samen met Geja vanuit Noorderhaven Julianadorp naar Wieringen. Het zonnetje scheen en de duo-bike ging als een speer. Omdat ze iets te vroeg op de camping waren, reden ze nog rondje over het voormalig eiland. Bij De Haukes liep de ketting eraf, dat was een domper, maar de dag erop konden ze er weer mee rijden.

’s Middags reden ze naar Den Oever om met de boot zeehondjes te gaan kijken. Intussen was ik ook op de camping aangekomen om te kamperen. Hier had ik met mijn vrienden Wim, Ingmar, Marieke, Judith en Ellen afgesproken.

Lekker kamperen en ’s avonds bij de tentjes potluck eten. Vanwege de hitte konden we in het Amstelmeer eerst afkoelen. Uiteraard bak ik weer de lekkerste pannenkoeken, laat Wim zien dat hij verstand heeft man muziek en horen we de reis belevenissen van Ingmar.

Na het ontbijt op zondagochtend een stevige regenbui. Ingmar en Marieke hielden het voor gezien, de rest ging fietsen.

Geja had het stokje overgegeven aan mij, dus samen met Rennie op de duo-bike scheuren over Wieringen. Het gebied ken ik als m’n broekzak, dus kon mooi de gids zijn. Op Stroe stopte we voor een rondje pluktuin en bij de Heidense Kapel voor een rondje grafstenen. Daarna naar Vatrop om te zien hoe de tuin van Rijk aan het Wad er bij staat. Super Cor vond iedereen, behalve Ellen en Rennie, die hadden wel trek in een patatje.

Dat kunnen we regelen, want op de haven van Den Oever weet ik een lekkere tent. Terug fietsen tegenwind was nog een dingetje, met een duo-bike waarvan de batterij bijna leeg is. Terug bij de camping pakken Judith en Ellen hun spullen en fietsen terug naar Alkmaar.

Ik ruil m’n tent in voor de bus en overnacht hierin met Rennie en Wim plakt er ook nog een nachtje aan vast. Maandag nemen we afscheid en fietsen terug naar Noorderhaven. Rennie kijkt terug op een fantastische vakantie ‘Doen we dat volgend jaar weer broertje?’.
2 reacties op “Het ultieme geluk van Rennie”
Ik heb ook genoten van de vakantie met Rennie. Dat we nog maar heel veel mooie uitstapjes mogen maken❣️
Ik heb erg genoten. Ik vond het erg leuk om ook weer nieuwe gezellige en mooie mensen te leren kennen.
X Ellen